Administrator / Koordynator SAP w obszarze Produkcji

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku:

Marki
Główne zadania:
  • Administracja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu SAP w obszarze PP, monitorowanie interfejsów i kolejek
  • Uporządkowanie i optymalizacja procesów, rekomendacje i wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień
  • Usystematyzowanie standardów i procesów SAP
  • Wsparcie użytkowników końcowych, tworzenie instrukcji i prowadzenie szkoleń
  • Współpraca z Biznesem oraz administratorami pozostałych obszarów SAP
Wymagania:
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość modułu SAP PP (produkcja procesowa)
  • Dodatkowo, dobra znajomość przynajmniej jednego modułów SAP z: PPDS/MM/QM/eWM
  • Znajomość procesów produkcyjnych (FMCG), zagadnień z zakresu planowania produkcji i logistyką
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, samodzielność, kreatywność i nastawienie na współpracę
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z modułem PPDS
  • Znajomość innych modułów SAP: integracyjnych (PO), raportujących (BO), BPC, FI/CO, zagadnień Basis
  • Doświadczenie w pracy z S4/HANA
  • Umiejętność programowania w ABAP/SQL
  • Ogólna wiedza z obszaru IT
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Nowoczesne oprogramowanie - najnowsza wersja SAP: S4/HANA
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    IT CONNECT Sp. z o.o.

    dolnośląskie / Lubin

    27-01-2022

    Pracownik Security Operation Center

    Obsługa incydentów bezpieczeństwa IT. Pierwsza linia wsparcia. Przyjmowanie zgłoszeń. Kategoryzowanie zdarzeń bezpieczeństwa IT. Zbieranie kluczowych informacji dotyczących zdarzenia. Dystrybucja do właściwych komórek. Realizacja zgodnie z...

    Accenture Sp. z o. o.

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    KYC Team Leader with German

    What you will do: Manage the teams of analysts to ensure the right level of talent management including ongoing feedback, career development and coaching. Coordinate the teams work in order to provide the highest quality standards. Hold regular meetings...

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    KYC Analyst with German

    What you will do: In this role you are required to do analysis and solving of increasingly complex problems. Interaction is with peers within Accenture before updating supervisors. Likely has some interaction with clients and or Accenture management....