Administrator Systemów Biznesowych

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw

w świecie zajmujące się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy zdalnej

na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań
Twój dzień pracy będzie składał się z:
  • Wdrożenia systemów informatycznych wspomagających prace użytkowników,
  • Prac z systemami bazodanowymi,
  • Instalowania, aktualizowania, konfigurowania, optymalizowania systemów oraz komponentów,
  • Tworzenia dokumentacji technicznej oraz dokumentacji aplikacji,
  • Tworzenia raportów wg wymagań użytkowników,
  • Obsługi, analizy zgłoszeń i incydentów związanych z działaniem aplikacji i środowiska.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu: informatycznym, w obszarze automatyki lub pokrewnym,
  • Masz zdolności analityczne,znajomość relacyjnych baz danych, doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MSSQL, ORACLE i innymi,
  • Znasz język PL/SQL oraz T‐SQL,
  • Masz umiejętność pracy z użytkownikami w zakresie rozwiązywania problemów i incydentów,
  • Masz (mile widziana) znajomość środowiska Oracle APEX a także mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z wdrożeniem systemów, analizą wymagań, programowaniem
  • Cechuje Ciebie samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz jesteś zorientowany na rozwiązania,
  • Znasz język niemiecki (preferowany) i/lub angielski , prosimy o Twoje CV w preferowanym przez Ciebie języku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów.

    KRKA Polska Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    07-12-2022

    Pracownik HelpDesk IT

    CEL PRACY administrowanie kontami w usłudze AD wsparcie użytkowników w zakresie systemów, usług i sprzętu informatycznego instalacja, wydania oraz przyjęcia, konserwacja i konfiguracja sprzętu komputerowego instalacja i aktualizacja...

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    małopolskie / Kraków

    07-12-2022

    Content Analyst with Spanish

    Shift: 24/7 At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdańsk, Kraków and Wrocław. With the capacity...

    Polskie Koleje Państwowe S.A.

    mazowieckie / Warszawa

    07-12-2022

    Główny Specjalista w Zespole ds. Obsługi Umów Teleinformatycznych

    Zakres obowiązków: Przygotowywanie oraz udział w procesie zakupowym poprzez opracowanie i weryfikację dokumentacji, definiowanie wymagań biznesowych, opracowywanie analizy oraz uczestnictwo w pracach komisji przetargowej, Weryfikacja projektów...