Administrator usług IT (Administrator IT) - bankowość internetowa

Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • administracja i zarządzanie Systemami Bankowości Internetowych (serwery aplikacji JBoss, Wildfly, Tomcat, Apache)
  • wdrażanie nowych wersji aplikacji w środowisku aplikacyjnym w tym na kontenerach Docker
  • utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów aplikacyjnych
  • monitorowanie wydajności i pojemności
  • wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • instalacja aplikacji biznesowych w środowisku Linux
  • nadzór nad sprawnością eksploatacyjną administrowanych systemów (analiza błędów)
  • współpraca z dostawcami w zakresie administrowanych systemów
  • wsparcie dla użytkowników systemów informatycznych na II linii
  • aktywny udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Bank
Nasze wymagania
  • znajomość systemu operacyjnego Linux i rozwiązań Open Source
  • doświadczenie w instalacji, eksploatacji aplikacji w środowisku Linux, Docker
  • znajomość pracy z Ansible
  • podstawową znajomość relacyjnych baz danych
  • doświadczenie w administrowaniu aplikacjami internetowymi
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w bankowości
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych: ORACLE, PosgreSQL
  • znajomość PL/SQL
  • umiejętność programowania w powłoce (Linux)
  • znajomość systemu monitoringu usług Zabbix
  • znajomość rozwiązań do centralnego zarządzania logami Graylog
  • wiedza o administrowaniu mikroserwisami
To oferujemy
  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Łódź, Warszawa) lub w pełni zdalną
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • bogaty pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

    Medicover sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

    29-11-2022

    Analityk Hurtowni Danych

    Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował: Analizę źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Korporacyjnej Hurtowni Danych. Definiowanie reguł oraz rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych...

    LUX MED Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    29-11-2022

    Młodszy Analityk Departamentu Strategii

    Twoje zadania: Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Departamentu; Przygotowywanie raportów cyklicznych; Przygotowywanie prezentacji; Wyszukiwanie informacji. Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; Bardzo dobra znajomość...

    Concentrix

    lubelskie / Lublin

    29-11-2022

    Analyst IT

    Job Description Essential Functions/Core Responsibilities Coordinates as smart hands with different portfolio and engineering workgroups Provide telephony support in performing installation and troubleshooting on telephone sets. Perform hardware and...