Analityk ds. Testów Automatycznych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AL/AT/RP/119/0521
Twój zakres obowiązków
  • Rozwój automatyzacji testów rozwiązań informatycznych Grupy
  • Udział w wyznaczaniu trendów rozwoju automatyzacji testów w Grupie
  • Realizacja testów nowoczesnych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych (w szczególności automatycznych)
  • Przygotowanie automatycznych scenariuszy i przypadków testowych na bazie dokumentacji projektowych w tym analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Uruchamianie i utrzymanie testów automatycznych
  • Weryfikacja wyników pracy automatów i zgłaszanie błędów w przypadku ich wykrycia
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi (analitycy, dostawcy)
Nasze wymagania
  • Studia informatyczne lub pokrewne o profilu technicznym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dbałość o jakość
  • Dociekliwość, ciekawość, komunikatywność
  • Znajomość dziedziny testowania oprogramowania, umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych na bazie dostarczonej dokumentacji, Certyfikat ISTQB lub pokrewny będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi automatyzacji testów: Selenium, Microfocus UFT, CyPress, inne mile widziane
  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence, Git, Jenkins, Maven
  • Znajomość języków programowania w stopniu pozwalającym na sprawną automatyzację testów: Java, JavaScript, C#, Python, inne mile widziane
  • Znajomość języka SQL i baz danych
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Pracę w ambitnym zespole przy ciekawych rozwiązaniach
  • Możliwość poznania wielu technologii informatycznych
  • Możliwość poznania nowych systemów i baz danych w ramach realizacji testów
  • Współpraca z osobami o różnym profilu zawodowym – rozwój, architektura, biznes
  • Wsparcie socjalne: opieka medyczna LuxMed z możliwością wykupienia usług dla członków rodziny, kartę Multisport
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach

    IT CONNECT Sp. z o.o.

    dolnośląskie / Lubin

    27-01-2022

    Pracownik Security Operation Center

    Obsługa incydentów bezpieczeństwa IT. Pierwsza linia wsparcia. Przyjmowanie zgłoszeń. Kategoryzowanie zdarzeń bezpieczeństwa IT. Zbieranie kluczowych informacji dotyczących zdarzenia. Dystrybucja do właściwych komórek. Realizacja zgodnie z...

    Accenture Sp. z o. o.

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    KYC Team Leader with German

    What you will do: Manage the teams of analysts to ensure the right level of talent management including ongoing feedback, career development and coaching. Coordinate the teams work in order to provide the highest quality standards. Hold regular meetings...

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    KYC Analyst with German

    What you will do: In this role you are required to do analysis and solving of increasingly complex problems. Interaction is with peers within Accenture before updating supervisors. Likely has some interaction with clients and or Accenture management....