Analityk Procesów Biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/APB/GT-RP/152/0521
Twój zakres obowiązków
  • przygotowanie analiz biznesowych w zakresie tworzenia i zarządzania procesami
  • wspieranie użytkowników przy optymalizacji procesów biznesowych
  • modelowanie procesów biznesowych w dedykowanym narzędziu
  • wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemu
  • tworzenie nowych i aktualizacja istniejących mechanizmów usprawniających procesy biznesowe
  • przetwarzanie baz danych przy wykorzystaniu metod programistycznych
  • rozwój środowiska analitycznego
  • inicjowanie działań mających na celu wzrost efektywności procesów
  • tworzenie dokumentacji przeprowadzonych działań optymalizacyjnych
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • biegła znajomość MSExcel, umiejętność tworzenia i modyfikowania makr
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka orientacja na cel
  • doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów biznesowych
  • umiejętność samodzielnego uczenia sią i poznawania nowych systemów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Celonis Process Mining
To oferujemy
  • pracę w największej grupie kapitałowej w kraju
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL
  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, oferty pracownicze)

    Stoen Operator Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    28-01-2022

    Analityk Systemowy

    W naszym zespole weźmiesz udział w transformacji energetyki, a konkretnie pomożesz przy opracowaniu koncepcji wdrożenia 80% inteligentnego opomiarowania w Warszawie. Dowiesz się również jak zarządza się infrastrukturą telekomunikacyjną,...

    Orange Polska S.A.

    mazowieckie / Warszawa

    28-01-2022

    Główny Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe / Główna Specjalistka ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe

    Zapewnienie maksymalnego czasu działania wszystkich podległych Usług (takich jak Prepaid, Flex) Uczestnictwo w licznych projektach Wsparcie dla krajów Grupy Orange w zakresie obsługiwanych technologii Rozwój narzędzi monitorujących pracę...

    HCL Poland

    małopolskie / Kraków

    28-01-2022

    Test Automation Engineer

    As a Test Automation Engineer , you will have a strong technical background and be responsible for: contributing to assure the quality of the BigFix products coordinating, developing, maintaining testing activities contributing to test automation,...