Asystent w Zespole Bezpieczeństwa i Teleinformatyki

Ogłoszenie numer: 7646964, z dnia 2022-11-07

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie użytkowników i pomoc przy rozwiązywaniu problemów;
  • Obsługa i konfiguracja stacji roboczych;
  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu komputerowego i oprogramowania;
  • Obsługa obszaru zarządzania dostępami w systemach informatycznych:
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi zgłoszeń IT;
  • Wspieranie administratorów IT w ich bieżących zadaniach;
  • Znajomość Active Directory;
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie z zakresu informatyki;
  • Znajomość systemów MS Windows i oprogramowania MS Office;
  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania typowych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym;
  • Umiejętność montażu sprzętu komputerowego, multimedialnego;
  • Umiejętność konfiguracji i obsługi urządzeń mobilnych;
  • Znajomości j. angielskiego, pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • Pakiet benefitów sportowych.

    Medicover sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

    29-11-2022

    Analityk Hurtowni Danych

    Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował: Analizę źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Korporacyjnej Hurtowni Danych. Definiowanie reguł oraz rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych...

    LUX MED Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    29-11-2022

    Młodszy Analityk Departamentu Strategii

    Twoje zadania: Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Departamentu; Przygotowywanie raportów cyklicznych; Przygotowywanie prezentacji; Wyszukiwanie informacji. Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; Bardzo dobra znajomość...

    Concentrix

    lubelskie / Lublin

    29-11-2022

    Analyst IT

    Job Description Essential Functions/Core Responsibilities Coordinates as smart hands with different portfolio and engineering workgroups Provide telephony support in performing installation and troubleshooting on telephone sets. Perform hardware and...