HR Data Analyst

W tej roli będziesz wspierać zespoły HR (Compensation & Benefits, HRBP, Learning & Development, Recruting, HR Administration) w zakresie dostarczania analiz danych z zakresu, wynagrodzeń , benefitów, danych z obszaru HR.

Miejsce pracy: Pieńków
Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkanie świąteczne)
Za co będziesz odpowiadać?
  • Budowanie baz danych umożliwiających opracowywanie raportów oraz analiz dotyczących danych personalnych, wynagrodzeń , benefitów na potrzeby wewnętrznej sprawozdawczości zarządczej
  • Budowanie i utrzymanie narzędzi umożliwiających okresowe raportowanie i analizy wskaźników HR, tworzenie raportów i statystyk
  • Przetwarzanie i łączenie danych z różnych źródeł i systemów oraz ich analiza i weryfikacja
  • Sporządzanie analiz, raportów w celu wsparcia procesów z zakresu zarządzania wynagrodzeniami i benefitami, szkoleniami i  rekrutacjami
  • Sporządzanie analiz, raportów ad-hoc w odpowiedzi na bieżące potrzeby
  • Przygotowywanie danych na potrzeby badania wynagrodzeń oraz innych badań rynkowych w obszarze HR
  • Tworzenie i utrzymywanie wspólnych słowników danych oraz narzędzi obsługujących dane HR
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi wspomagających analizę danych
  • Rozwijanie narzędzi raportowania HR w celu automatyzacji procesów
  • Przegląd aktualnych sposobów zbierania danych i proponowanie usprawnień w celu zwiększenia wydajności i poprawy jakości danych oraz budowanie schematów raportowania
  • Tworzenie kompleksowych rozwiązań zautomatyzowanego raportowania wspomagającego procesy HR
Co jest dla nas ważne?
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy związanej z obszarem analiz HR wymagającej konsolidacji danych z różnych źródeł, sporządzania analiz i raportów (Compensation & Benefits, HR Administration)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel (konieczność Visual Basic i Power Query ), Power Point
  • Doświadczenie w obszarze Compensation & Benefits
  • Znajomość procesów HR
  • Bardzo dobra języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne oraz duża dbałość o szczegóły
  • Umiejętność przedstawiania wniosków i rekomendacji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • Znajomość Power BI (definiowanie dashbord-ów, paneli użytkowników)
  • Znajomość systemu SAP SuccessFators i Oracle
  • Znajomość sektora Life Sciences
Oferujemy
  • Hybrydowy model pracy 50/50 (biuro w Pieńkowie lub Pabianicach/dom)
  • Opieka medyczna dla współpracownika i rodziny (rehabilitacja bez limitu, opcja rozszerzenia o pakiet stomatologiczny i Seniora na preferencyjnych warunkach)
  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego Allianz, opcja rozszerzenia dla współmałżonka/partnera
  • Pakiet Zdrowie na 5 (cykliczne szczepienia na grypę, kafeteria badań profilaktycznych, akcje profilaktyki zdrowotnej, testy COVID, wsparcie mental health)
  • Świadczenia z ZFŚS (punkty w kafeterii benefitów)
  • Świadczenia pieniężne, paczki świąteczne dla dzieci
  • Eventy firmowe np. Festiwal Wartości
  • Bonusy za polecenia współpracowników
  • Cykliczny Festiwal Nauki, oferta szkoleń

    Medicover sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

    29-11-2022

    Analityk Hurtowni Danych

    Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował: Analizę źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Korporacyjnej Hurtowni Danych. Definiowanie reguł oraz rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych...

    LUX MED Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    29-11-2022

    Młodszy Analityk Departamentu Strategii

    Twoje zadania: Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Departamentu; Przygotowywanie raportów cyklicznych; Przygotowywanie prezentacji; Wyszukiwanie informacji. Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; Bardzo dobra znajomość...

    Concentrix

    lubelskie / Lublin

    29-11-2022

    Analyst IT

    Job Description Essential Functions/Core Responsibilities Coordinates as smart hands with different portfolio and engineering workgroups Provide telephony support in performing installation and troubleshooting on telephone sets. Perform hardware and...