Informatyk/ elektronik

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Pilchowice
Numer: StPr/21/2905
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy. Wykształcenie średnie, kierunek informatyczny/elektroniczny; znajomość języka angielskiego - poziom średni; zakres obowiązków: obsługa zgłoszeń, utrzymanie infrastruktury sieciowej zgodnie z zasadami i standardami bezpieczeństwa, monitorowanie i utrzymywanie warunków technicznych infrastruktury sprzętowo-programowej, przygotowywanie stanowisk informatycznych i urządzeń peryferyjnych, konserwacja urządzeń techniki komputerowej; eksploatacja systemow komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych tj. montaż i instalowanie urządzeń komputerowych, instalowanie, konfigurowanie, naprawa i konserwacja sprzętu, zarządzanie strona www, zarządzanie serwerem, archiwizacja danych na nośnikach itp., jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pilchowice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Technik informatyk*
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Pilchowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Urząd Statystyczny we Wrocławiu

    dolnośląskie / Wrocław

    27-01-2022

    Starszy informatyk

    Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - obsługa komputera powyżej 4 godzin, - praca administracyjno-biurowa. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: - praca przy komputerze,...

    Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

    wielkopolskie / Poznań

    27-01-2022

    Młodszy informatyk

    Warunki pracy nadzór nad zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych w urzędzie dokonywanie napraw bieżących oraz usuwanie usterek sprzętu komputerowego niewykluczona praca na wysokości oraz prace związane z...

    Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Mokotów

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    Warunki pracy - praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie; - praca z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych; - budynek Urzędu i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy; - warunki są dostosowane do...