Inżynier ds. Rozwoju Urządzeń Abonenckich – CPE LTE

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Opracowanie projektów i założeń technicznych oraz nadzór nad rozwojem sprzętu i oprogramowania dla abonenckich urządzeń CPE.
  • Współpraca z klientem biznesowym w procesie definiowania wymagań i specyfikacji rozwojowych dla sprzętu i oprogramowania.
  • Nadzór nad przygotowaniem urządzeń do działania w sieci operatora, akceptacja oprogramowania, testowanie i diagnozowanie problemów technicznych.
  • Współpraca techniczna z dostawcami urządzeń i oprogramowania.
Wymagania:
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i bliskie są Ci zagadnienia związane z testowaniem urządzeń.
  • Posiadasz znajomość:
    • architektury sprzętu i oprogramowania urządzeń abonenckich opartych o system Linux, OpenWrt;
    • zagadnień związanych z przygotowaniem firmware, jego certyfikacją, testowaniem i analizą problemów.
    • architektury sieci oraz standardów transmisji LTE, 5G;
    • architektury sieci LAN, WLAN, IP oraz związanych z nimi zagadnień.
  • Pracujesz z klientami biznesowymi i potrafisz przełożyć ich wymagania na rozwiązania techniczne.
  • Znasz techniki i narzędzia wspomagające analizę awaryjności oraz rozwiązywanie problemów.
  • Potrafisz budować środowiska testowe.
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (współpraca z dostawcami, materiały techniczne).
  • Masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (informatyka, sieci komputerowe, telekomunikacja).
Mile widziane:
  • technologii wifi, standardów i praktycznych realizacji sieci wifi.
  • rozwiązań ACS oraz protokołów CWMP, SNMP.
  • protokołów Telnet, SSH.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:

    Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

    podkarpackie / Szówsko

    25-10-2022

    Technik informatyk

    Obsługa systemów komputerowych, instalacja programów, administracja systemami komputerowymi ,naprawa bieżących usterek, konfiguracja sprzętu, naprawa komputerów tworzenie i administrowanie stron internetowych.

    Miejski Urząd Pracy w Kielcach

    świętokrzyskie / Kielce

    25-10-2022

    w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Uprawnienia: dobra obsługa komputera

    Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

    zachodniopomorskie / Gryfice

    25-10-2022

    Pracownik i stopnia- informatyk

    utrzymywanie systemów informatycznych i graficznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe