Inżynier IT / Starszy Inżynier IT w Departamencie Informatyki

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DI/102/21

Stanowisko pracy ds. wsparcia aplikacji

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 2 osoby/2 etaty – umowa o pracę

Oferujemy:
  • stabilną pracę za atrakcyjne rynkowe wynagrodzenie od 6000 do 13.000 brutto
  • stałe zatrudnienie,
  • jedne z największych systemów informatycznych w Polsce,
  • nowoczesne technologie,
  • szkolenia merytoryczne i językowe,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:
  • Wykonywanie zadań w zakresie eksploatacji oraz wdrażania systemów aplikacyjnych.
  • Monitoring i zarządzanie serwerami aplikacyjnymi oraz bazodanowymi w celu zachowania ich prawidłowego działania.
  • Instalacja i konfiguracja nowych serwerów aplikacyjnych, instalacja poprawek do serwerów aplikacyjnych oraz oprogramowania wspomagającego.
  • Identyfikację problemów oraz podejmowanie działań naprawczych w procesach eksploatacji systemów aplikacyjnych.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: preferowane wyższe informatyczne lub studia podyplomowe w tym zakresie albo w trakcie studiów na kierunku informatyka
  • dobra znajomość środowiska systemów Linux
  • dobra znajomość serwerów aplikacyjnych, Jboss, Tomcat
  • dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych - IBM DB2, PostgreSQL, Oracle
  • dobra wiedza z zakresu hurtowni danych

Uwaga: na stanowisku Starszego Inżyniera IT przy wykształceniu wyższym wymagany jest udokumentowany 3 letni staż pracy na podstawie umowy o pracę a przy wykształceniu średnim 4 letni;

Na stanowisku Inżyniera IT przy wykształceniu wyższym wymagany jest udokumentowany 2 letni staż pracy na podstawie umowy o pracę a a przy wykształceniu średnim 3 letni;

Liczy się zakres zadań zbieżny w przeważającej części z w/w wymaganiami koniecznymi

Wymagania pożądane:
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, samodzielność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • łatwość w nabywaniu nowych kompetencji
  • znajomość zagadnień projektowych

    Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    19-01-2022

    Młodszy Analityk

    Poszukujemy Ciebie, jeżeli: Posiadasz bardzo dobrą znajomość MS EXCEL Znasz język SQL Posiadasz znajomość podstaw statystyki Masz zdolności analityczne Cechuje Cię dokładność, dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość Chcesz się...

    Genpact PL

    wielkopolskie /

    19-01-2022

    Junior Master Data Administration Specialist

    Inviting applications for the role of Master Data Administration Specialist Responsibilities: Based on the input provided by requestor, creating the material master data for all material types in SAP BPM, SAP PLM and SAP APO. Ensuring the delivery of...

    Genpact PL

    podkarpackie /

    19-01-2022