Inżynier Testów Automatycznych - Linux

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • tworzenie testów automatycznych systemów Banku
  • wykonywanie, analiza błędów i interpretacja wyników testów automatycznych systemów Banku
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • udział w rozwoju rozwiązań testów automatycznych dla rozwiązań mobilnych i webowych
  • testy usług w technologiach SOAP i REST
  • wsparcie w przygotowaniu środowisk testowych i danych testowych
  • aktywny udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Bank
Nasze wymagania
  • znajomość zagadnień testowania systemów informatycznych
  • znajomość narzędzi do testowania aplikacji internetowych (np.: Selenium)
  • znajomość narzędzi do testów usług (np.: Jmeter, SoapUI)
  • podstawowa znajomość technologii webowych i mobilnych
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
Mile widziane
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w bankowości
  • certyfikat ISTQB
  • podstawowa umiejętność programowania (najlepiej w języku Java)
To oferujemy
  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • możliwość pracy zdalnej

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    pomorskie / Gdańsk

    18-05-2022

    Global Workday Talent Performance Testing Analyst

    Accountability: Define and implement a long-term strategy and approach to ensure the quality of Global Workday Testing in Talent & Performance functional area during implementation and perform post go live Workday change request /enhancement testing....

    18-05-2022

    Global Workday Absence Testing Analyst

    Accountability: Define and implement a long-term strategy and approach to ensure the quality of Global Workday Testing in Absence functional area during End to End, Regression, Workday Performance and User Acceptance testing. Perform post go live Workday...

    18-05-2022

    Global Workday Compensation Testing Manager

    Accountability: Define and implement a long-term strategy and approach to ensure the quality of Global Workday Testing in Compensation functional area during End to End, Regression, Workday Performance and User Acceptance testing. Perform post go live...