Konserwator Urządzeń Komputerowych

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Oddział Elektrownia Rybnik

Ogłasza rekrutację wewnętrzną w GK PGE i zewnętrzną na stanowisko:

Pion Głównego Inżyniera ds. Utrzymania Ruchu / Wydział Utrzymania Ruchu
Urządzeń Elektrycznych i Automatyki

Nr ref.: ELR/20/2022
Miejsce pracy: Rybnik

Do obowiązków osoby zatrudnionej należało będzie:
  • Realizacja prac związanych z poprawnością działania Komputerowych Systemów Sterowania i Wizualizacji OT, oraz nad stanem technicznym urządzeń.
  • Realizowanie prac związanych z administracją systemów OT.
  • Wykonywanie testów systemów zasilania awaryjnego i opracowywanie protokołów.
  • Usuwanie bieżących usterek w blokowych systemach sterowania i automatyki.
  • Wykonywanie i instalowanie kopii bezpieczeństwa Komputerowych Systemów Sterowania oraz oprogramowania aplikacyjnego.
  • Wykonywanie diagnostyki i naprawy w zakresie Komputerowych Systemów Sterowania, oraz sprzętu komputerowego klasy PC wraz z urządzeniami peryferyjnymi.
  • Realizacja działań związanych z bezpieczeństwem Komputerowych Systemów Sterowania OT.
  • Proponowanie rozwiązań problemów technicznych obsługiwanych systemów i urządzeń oraz udział w ich rozwiązywaniu.
Kandydaci przystępujący do rekrutacji na powyższe stanowisko powinni spełniać następujące kryteria:
  • Wykształcenie: średnie techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane 3 lata w obszarze związanym z Komputerowymi Systemami Sterowania i Wizualizacji OT w powiązaniu z AKPiA.
Od kandydatów do zatrudnienia wymagane są następujące umiejętności i kompetencje:
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa Komputerowych Systemów Sterowania.
  • Praktyczna wiedza dotycząca infrastruktury sieci OT.
  • Praktyczna wiedza i znajomość oprogramowania aplikacyjnego systemów OT.
  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.
  • Znajomość procesu utrzymaniowego i remontowego w Komputerowych Systemów Sterowania OT.
  • Wiedza techniczna z zakresu:
    • budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, urządzeń systemów OT,
    • procesów technologicznych elektrowni cieplnej.
  • Umiejętność analizy przyczyn awarii i zakłóceń w systemach OT, interpretacje wyników.
  • Dokładność, staranność i terminowość.
  • Odpowiedzialność.
  • Samodzielność.
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Wysoka kultura BHP
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie i miłej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Różnorodny system premiowy.
  • Dodatkowe 4 dni urlopu.
  • Świadczenia z okazji Świąt.
  • System Świadczeń Socjalnych.

    Medicover sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

    29-11-2022

    Analityk Hurtowni Danych

    Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował: Analizę źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Korporacyjnej Hurtowni Danych. Definiowanie reguł oraz rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych...

    LUX MED Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    29-11-2022

    Młodszy Analityk Departamentu Strategii

    Twoje zadania: Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Departamentu; Przygotowywanie raportów cyklicznych; Przygotowywanie prezentacji; Wyszukiwanie informacji. Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; Bardzo dobra znajomość...

    Concentrix

    lubelskie / Lublin

    29-11-2022

    Analyst IT

    Job Description Essential Functions/Core Responsibilities Coordinates as smart hands with different portfolio and engineering workgroups Provide telephony support in performing installation and troubleshooting on telephone sets. Perform hardware and...