M&A Expert

M&A Expert
Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Twoje zadania:
  • Przygotowywanie modeli wyceny przedsiębiorstw i opracowywanie wycen.
  • Przygotowywanie analiz rynkowych na podstawie researchu (dostępnego lub własnego).
  • Przygotowywanie rekomendacji dotyczących potencjalnych celów inwestycyjnych.
  • Analizy strategiczne wewnątrz firmy, przygotowywanie rekomendacji oraz ich prezentowanie.
  • Prezentowanie wyników analiz na szczeblu zarządów.
  • Wsparcie w zarządzaniu procesami transakcyjnymi i inwestycyjnymi.
  • Koordynacja prac doradców zewnętrznych (plan prac, rozliczanie zadań).
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • Znajomość finansów i zagadnień corporate finance (analiza rachunku zysków i strat) lub wykształcenie finansowe.
  • 1-2 lata doświadczenia w konsultingu, doradztwie transakcyjnym lub strategicznym.
  • Angielski biegły (wykorzystywany w codziennej pracy).
  • Znajomość Excela, Powerpointa na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętnością zwięzłego i jasnego przedstawiania danych w formie prezentacji.
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami/projektami jednocześnie.
  • Zorientowanie na wynik.
  • Samodzielność.
  • Myślenie analityczne.
  • Znajomość rynku medycznego nie jest konieczna.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Aktywny udział w kształtowaniu strategii i kierunku rozwoju najdynamiczniej rozwijającej się spółki medycznej w Europie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę przy różnych projektach akwizycyjnych i strategicznych obejmujące różne sektory powiązane z ochroną zdrowia i innych.
  • Bezpośrednią pracę z kluczową kadrą menadżerską.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

    PKO Bank Polski

    mazowieckie / Warszawa

    02-12-2022

    Staż w zespole procesów i modeli behawioralnych

    Departament Ryzyka Kredytowego Klientów Indywidualnych

    SALTUS TUW

    pomorskie / Sopot, u. Władysława IV 22

    02-12-2022

    Specjalista ds. modelowania i analiz

    Zadania na stanowisku: współpraca przy budowaniu modelu przepływów finansowych wynikających z zawartych umów ubezpieczenia, parametryzacja modelu, analiza adekwatności i wrażliwości modelu na przyjmowane założenia, naliczanie i walidacja...

    Smo Uct Sp. z o. o.

    małopolskie / Kraków

    02-12-2022

    Serwisant sprzętu komputerowego

    naprawa sprzętu komputerowego (laptopy, komputery, płyty główne, dyski twarde itp.) doświadczenie w branży co najmniej 5 lat