Młodszy Analityk Departamentu Strategii

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Departamentu;
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych;
  • Przygotowywanie prezentacji;
  • Wyszukiwanie informacji.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz MS PowerPoint;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • Zdolności analityczne – umiejętność wyjaśniania zawiłych kwestii w prosty sposób;
  • Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie na czas określony.

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

    FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

    lubelskie / Lublin

    01-12-2022

    Trener / Trenerzy

    Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych, młoda , prężnie rozwijającą się organizacją działającą na rynku lokalnym i krajowy poszukuje trenerów do prowadzenia szkoleń. Obszary tematyczne w jakich poszukujemy trenerów: ECDL Base Sketch UP...

    Exorigo-Upos S. A.

    śląskie / Katowice

    01-12-2022

    Główny Specjalista ds. Systemów Informatycznych

    Twój zakres obowiązków Odpowiedzialność za prowadzenia wsparcia systemu produkcyjnego Identyfikacja zagrożeń na poziomie komunikacji wew. i z klientem oraz odpowiednia eskalacja Konsultacje z klientem w zakresie wymagań technicznych dot....

    śląskie / Gliwice

    01-12-2022