Młodszy analityk ds. weryfikacji klienta

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/0785
OBOWIĄZKI:

Współpracowanie z zespołami ds. zarządzania relacjami i zgodności, aby pomóc w przygotowywaniu, opracowywaniu, badaniu due diligence i zatwierdzaniu elektronicznego rejestru Poznaj swojego klienta (KYC) oraz załączników pomocniczych. Tworzenie i utrzymywanie rekordów KYC, pozyskując informacje ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych (strona internetowa firmy, strony regulacyjne itp.), w spółpracowanie z zespołami ds. zarządzania relacjami i zgodności, aby aktualizować informacje o systemie od momentu inicjacji do zatwierdzenia rejestru KYC i zgłaszanie postępów przepływu pracy przełożonemu, weryfikowanie informacji zawartych w rejestrach KYC i dokumentach programu identyfikacji klienta (CIP), dla zapewnienia kompletności i dokładności. godziny pracy 9-17

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku analitycznym, umiejętność dokładnej i skrupulatnej analizy dokumentów w celu wykrycia nieprawidłowości i nadużyć, preferowana znajomość analiz KYC (Know Your Customer) oraz znajomość programów typu BSU (Business Support Unit)

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

    Medicover Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    27-06-2022

    Analityk Danych Biznesowych

    Twój rozwój i satysfakcja z pracy są dla nas ważne. Oto co oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Praca i rozwój u boku specjalistów Możliwość realizacji własnych pomysłów Rozwój w międzynarodowych strukturach firmy...

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    mazowieckie / Warszawa

    27-06-2022

    Pracownik ds. wsparcia projektów IT

    Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: udział w pracach zespołów projektowych w charakterze kierownika projektu/sekretarza projektu, tworzenie zarządczej dokumentacji projektowej zgodnie z przyjętymi standardami w Spółce (PRINCE2, PRINCE2...

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    małopolskie / Kraków

    27-06-2022

    Video Content Analyst with Spanish

    At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses - helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdansk, Wroclaw, and Kraków. With the capacity to support...