Młodszy Specjalista ds. IT i organizacji

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IT/01_2022/Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w obszarze infrastruktury IT
  • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania
  • konfiguracja i konserwacja sprzętu
  • przygotowanie i zarządzanie inwentaryzacją
  • analiza błędów, zarządzanie licencjami
  • wsparcie IT przy otwarciach nowych sklepów

Nasze wymagania

  • znajomość systemów Windows, środowisk sieciowych, ITIL
  • wykształcenie techniczne
  • samodzielność w działaniu
  • doskonałe umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
  • gotowość do częstych podróży służbowych po całej Polsce
  • komunikatywna znajomości języka niemieckiego i/ lub angielskiego (min. B2)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • szacunek przełożonych
  • opiekę medyczną
  • rabat na nasze produkty i usługi
  • możliwość korzystania z programu Multisport

    Playbook Engineering

    małopolskie / Kraków, Rynek Główny 6

    19-05-2022

    IT Administrator

    Job Description As an IT Administrator within our IT Administration team, you will be responsible for day-to-day IT administration operations. Using a wide array of enterprise tools, you will be supporting all users on their desktops, laptops, and...

    19-05-2022

    DevOps Engineer

    Responsibilities: continuous Deployment, automated rollback and failover continuous Integration. Writing build/test/deploy pipelines (Jenkins, Gitlab CI) continuous Performance Management. Measuring performance and working with developers to improve it...

    Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

    opolskie /

    19-05-2022

    Service Process Leader for Service Request & Catalogue Mgt with German

    Process Management Ensuring the process is executed appropriately at each described step Ensuring the appropriate inputs/outputs are being produced Delivery of the process related trainings Ensuring process awareness in the Team, Business Units and other...