Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Zarządzania Zapasem

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Nasz zespół:
Jesteśmy zgranym zespołem, odpowiedzialnym za wsparcie procesów zakupowo - logistycznych części zamiennych w Polsce i kilkunastu rynkach zagranicznych. Pracujemy nad planowaniem poziomu zapasu i jego dystrybucją oraz sprawną komunikacją pomiędzy krajami w Europie

Dołącz do naszego Zespołu !

Miejsce pracy: mazowieckie / Cząstków Mazowiecki
Główne zadania za które będziesz odpowiadać to:
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie: poziomu dostępności towaru , rotacji zapasów , poziomu nadwyżek towarowych;
  • Współpraca z wewnętrznymi Klientami (Zagraniczne Oddziały Inter Cars ) w celu konsultacji procesu przepływu towaru;
  • Analiza prognoz sprzedażowych;
  • Tworzenie propozycji zatowarowań;
  • Kontrola, poziomu realizacji zamówień oraz backorderów;
  • Realizacja i monitorowanie zleconych zadań

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie), preferowany kierunek związany z ekonomią i/lub analizą danych (ekonomia, statystyka, finanse, matematyka, itp.)
  • doświadczenie w obszarze Supply Chain/Customer Service/Procurement/Purchase z obsługą zamówień międzynarodowych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Skrupulatności, dokładności i dbałości o szczegóły
  • Umiejętności komunikacji i współpracy z zespołem
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu NAVISION

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i profesjonalnym środowisku
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą
  • Możliwość rozwoju poprzez pakiet szkoleń
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia)
  • Zniżki pracownicze na części i akcesoria samochodowe
  • Umowę o pracę
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym do działania zespole z pasją i dużą dawką pozytywnej energii

    BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.

    małopolskie / Kraków

    19-05-2022

    Junior System Administrator

    Czego wymagamy: znajomości systemu Linux, podstawowej umiejętności pisania skryptów (Bash/Perl), umiejętność rozwiązywania problemów, mile widziana znajomość baz danych i SQL, mile widziana znajomości systemu pocztowego Postfix. Do Twoich...

    19-05-2022

    System Administrator

    Czego wymagamy: znajomości systemu Linux; biegłej umiejętności pisania skryptów (Bash/Perl), mile widziana znajomość baz danych i SQL, znajomości systemu pocztowego Postfix, umiejętności rozwiązywania problemów. Do Twoich obowiązków będzie...

    NES Global Talent

    mazowieckie / Warszawa

    19-05-2022

    IT Engineer

    Responsibilities: Performing the role of the first and second support line for the IT systems of the production plant Being support for computer networks, industrial networks and device communication. Management, maintenance and administration of IT...