Płatny Staż w Dziale Wsparcia Aplikacji Logistycznych

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych. Realizujemy usługi z dwóch segmentów działalności: logistyka magazynowa i spedycja. Tworzymy usługi i procesy idealnie dopasowane do wymagań Klientów. Potwierdzeniem rozwoju naszej firmy jest stale rosnący zespół profesjonalistów i młodych entuzjastów branży TSL. Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż podczas którego wykorzystasz swoją wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej.

Miejsce pracy: Piaseczno
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wsparcie działów operacyjnych w zakresie obsługi systemów informatycznych dla logistyki (rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji – głównie WMS)
  • Wsparcie działów operacyjnych w prawidłowym definiowaniu potrzeb w zakresie oczekiwanych zmian w funkcjonowaniu systemów informatycznych dla logistyki
  • Testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych
  • Tworzenie raportów i wydruków na potrzeby firmy
  • Modelowanie procesów biznesowych (modyfikacja obecnych i tworzenie nowych) we współpracy z działami operacyjnymi i projektowymi.
Oferujemy:
  • Płatny, trwający 3 miesiące staż z realną szansą kontynuacji współpracy
  • Staż w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia
    od specjalistów z branży
  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie z dostępem do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Pracę w trybie stacjonarnym oraz zdalnym, w zależności od aktualnie realizowanych zadań
Kogo poszukujemy:
  • Entuzjastów branży logistycznej, nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!
  • Mile widziany absolwent lub student studiów o kierunkach informatycznych, logistycznych lub technicznych
  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Świetnie organizujących swój czas pracy, dla których wykonywanie obowiązków z zaangażowaniem i dokładnością będzie kwestią oczywistą.
  • Z dobrą znajomością arkuszy kalkulacyjnych
  • Niezbędna jest również znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    pomorskie / Gdańsk

    18-05-2022

    Global Workday Talent Performance Testing Analyst

    Accountability: Define and implement a long-term strategy and approach to ensure the quality of Global Workday Testing in Talent & Performance functional area during implementation and perform post go live Workday change request /enhancement testing....

    18-05-2022

    Global Workday Absence Testing Analyst

    Accountability: Define and implement a long-term strategy and approach to ensure the quality of Global Workday Testing in Absence functional area during End to End, Regression, Workday Performance and User Acceptance testing. Perform post go live Workday...

    18-05-2022

    Global Workday Compensation Testing Manager

    Accountability: Define and implement a long-term strategy and approach to ensure the quality of Global Workday Testing in Compensation functional area during End to End, Regression, Workday Performance and User Acceptance testing. Perform post go live...