Pracownik ds. Analiz i Wsparcia Obsługi

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Poczta Polska S.A.

     poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8
Nr ref.: CTC/27/2022
Twoje zadania:
  • udział w opiniowaniu dostarczanych rozwiązań IT pod względem cyberbezpieczeństwa,
  • realizacja procesu zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji w zakresie kompetencji Pionu IT ,
  • wsparcie w prowadzeniu działań edukacyjnych i upowszechnianie wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa,
  • realizacja zadań nałożonych Polityką Bezpieczeństwa Informacji PP S.A. oraz udział w opracowaniu dokumentacji w tym zakresie,
  • tworzenie procesów, procedur i wytycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz koordynacja ich realizacji.
Dołącz do nas, jeśli:
  • znasz nowoczesne technologie, procesy, produkty/usługi IT,
  • znasz wymagania norm z serii PN/EN ISO 27000,
  • znasz europejskie i polskie regulacje z zakresu cyberbezpieczeństwa,
  • posiadasz doświadczenie w opracowywaniu dokumentów normatywnych z zakresu zarządzania.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Politechnika Wrocławska

    dolnośląskie / Wrocław

    04-07-2022

    Specjalista / Specjalistka systemów raportowych

    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące administrowanie i rozwijanie narzędzi raportowania danych. Zakres obowiązków: zarządzanie kontami użytkowników, wsparcie dla kluczowych...

    04-07-2022

    Specjalista / Specjalistka ds. serwerów i usług katalogowych

    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie usługami katalogowymi, serwerami oraz ochroną antywirusową Politechniki Wrocławskiej. Zakres obowiązków: zarządzanie, utrzymanie oraz rozwój...

    SALTUS TUW

    pomorskie / Sopot

    04-07-2022

    Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

    Zadania na stanowisku: bieżące wsparcie pracowników firmy w zakresie obsługi urządzeń i aplikacji IT, instalacja oraz konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz...