Recepcjonistka/Office Administrator

Ogłoszenie numer: 6362619, z dnia 2022-05-13

ASBIS jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej („IT”) na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA): Europie Środkowo Wschodniej, republikach nadbałtyckich, krajach byłego Związku Radzieckiego, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, łączącym szeroki zasięg geograficzny działalności z szerokim portfolio produktów dystrybuowanych w modelu "one-stop-shop". Działalność Spółki koncentruje się w następujących krajach: Słowacja, Polska, Czechy, Rumunia, Chorwacja, Słowenia, Bułgaria, Serbia, Węgry, Irak, Katar i inne państwa Zatoki), Kazachstan i Ukraina.

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie;
  • Koordynacja i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Współpraca z działem księgowości oraz innymi działami;
  • Aktywny udział oraz organizacja materiałów marketingowych;
  • Organizacja podróży służbowych oraz obsługa spotkań;
  • Współpraca z urzędami oraz instytucjami publicznymi;
  • Koordynacja współpracy z dostawcami, zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze;
  • Wykonywanie zadań administracyjnych dotyczących funkcjonowania biura.

Wymagania

  • Doskonała organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Obsługa urządzeń biurowych;
  • Samodzielność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Dzień pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze zgodnie z ideą work-life balance;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Stałe wsparcie merytoryczne

    BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.

    małopolskie / Kraków

    19-05-2022

    Junior System Administrator

    Czego wymagamy: znajomości systemu Linux, podstawowej umiejętności pisania skryptów (Bash/Perl), umiejętność rozwiązywania problemów, mile widziana znajomość baz danych i SQL, mile widziana znajomości systemu pocztowego Postfix. Do Twoich...

    19-05-2022

    System Administrator

    Czego wymagamy: znajomości systemu Linux; biegłej umiejętności pisania skryptów (Bash/Perl), mile widziana znajomość baz danych i SQL, znajomości systemu pocztowego Postfix, umiejętności rozwiązywania problemów. Do Twoich obowiązków będzie...

    NES Global Talent

    mazowieckie / Warszawa

    19-05-2022

    IT Engineer

    Responsibilities: Performing the role of the first and second support line for the IT systems of the production plant Being support for computer networks, industrial networks and device communication. Management, maintenance and administration of IT...