Sepecjalista informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/1180
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe,projektowanie strony www, obsługa klienta biznesowego, projektowanie graficzne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, praca przy komputerze 6 godzin

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    KRKA Polska Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    07-12-2022

    Pracownik HelpDesk IT

    CEL PRACY administrowanie kontami w usłudze AD wsparcie użytkowników w zakresie systemów, usług i sprzętu informatycznego instalacja, wydania oraz przyjęcia, konserwacja i konfiguracja sprzętu komputerowego instalacja i aktualizacja...

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    małopolskie / Kraków

    07-12-2022

    Content Analyst with Spanish

    Shift: 24/7 At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdańsk, Kraków and Wrocław. With the capacity...

    Polskie Koleje Państwowe S.A.

    mazowieckie / Warszawa

    07-12-2022

    Główny Specjalista w Zespole ds. Obsługi Umów Teleinformatycznych

    Zakres obowiązków: Przygotowywanie oraz udział w procesie zakupowym poprzez opracowanie i weryfikację dokumentacji, definiowanie wymagań biznesowych, opracowywanie analizy oraz uczestnictwo w pracach komisji przetargowej, Weryfikacja projektów...