Specjalista - analityk sieci

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/21/1301
OBOWIĄZKI:

wykonywanie pomiarów reflektometrycznych, pomiarów rozpływów mocy w sieciach typu PON, tworzenie dokumentów paszportyzacyjnych oraz wprowadzanie do obiegu elektronicznego obiegu dokumentów, prowadzenie gospodarki materiałowej sieci (światłowody, mufy, kanalizacja, splittery, micro rury, urządzenia OLT, urządzenia ONT itp.), pomiary topograficzne w terenie pod kątem kolizji z innymi instalacjami doziemnymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pozostali operatorzy sieci i systemów komputerowych

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

    Stoen Operator Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    28-01-2022

    Analityk Systemowy

    W naszym zespole weźmiesz udział w transformacji energetyki, a konkretnie pomożesz przy opracowaniu koncepcji wdrożenia 80% inteligentnego opomiarowania w Warszawie. Dowiesz się również jak zarządza się infrastrukturą telekomunikacyjną,...

    Orange Polska S.A.

    mazowieckie / Warszawa

    28-01-2022

    Główny Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe / Główna Specjalistka ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe

    Zapewnienie maksymalnego czasu działania wszystkich podległych Usług (takich jak Prepaid, Flex) Uczestnictwo w licznych projektach Wsparcie dla krajów Grupy Orange w zakresie obsługiwanych technologii Rozwój narzędzi monitorujących pracę...

    HCL Poland

    małopolskie / Kraków

    28-01-2022

    Test Automation Engineer

    As a Test Automation Engineer , you will have a strong technical background and be responsible for: contributing to assure the quality of the BigFix products coordinating, developing, maintaining testing activities contributing to test automation,...