Specjalista ds. Informatyki

Ogłoszenie numer: 7028445, z dnia 2022-06-11

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Szczęśliwicka 40

Opis stanowiska

  • Obsługa aparatury informatycznej w ramach obsługi użytkowników (Help Desk) w tym:
    • komputerów stacjonarnych i przenośnych,
    • drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych,
    • urządzeń sieciowych (switch, access point),
    • przygotowanie komputerów do pracy – instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania użytkowego,
    • nadzór nad stanem sprzętu informatycznego i poligraficznego,
    • odbiór i ewidencja zgłoszeń dotyczących usterek sprzętu (wstępna ocena usterki),
    • przekazywanie sprzętu do serwisu i nadzór zwrotu po naprawie.
  • Zarządzanie systemem antywirusowym APS
    • wdrażanie nowych zakupionych wersji oprogramowania,
    • instalacja i obsługa wersji serwerowej oprogramowania antywirusowego, konsoli zdalnego zarządzania, wersji klienckich oprogramowania antywirusowego,
    • nadzór nad aktualizacjami zdalnymi oprogramowania dla jednostek,
    • zdalne wdrażanie do użytkowania nowego oprogramowania,
    • instalacja masowa oprogramowania (zdalnie na wiele jednostek).
  • Zarządzanie systemem poczty elektronicznej Microsoft 365
    • programowanie reguł dla systemu poprzez Windows Power Shell,
    • masowe tworzenie kont na potrzeby rekrutacji i immatrykulacji,
    • tworzenie profili użytkowych,
    • administracja usług składowych Microsoft 365 w tym Teams,
  • Znajomość podstawowej obsługi sieci opartej o domenę AD Microsoft
    • kontrola połączeń logicznych i sygnałowych komputerów i drukarek z siecią LAN i WAN,
    • dodawanie i usuwanie komputerów i drukarek z sieci wewnętrznej.
  • Instalacja i posługiwanie się programami w wersji użytkowanej w APS
    • systemami operacyjnymi komputerów,
    • pakietu Microsoft Office,
    • obsługi Internetu – przeglądarki, klienci poczty,
    • archiwizującymi.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • staż pracy nie mniej niż 3 lata,

  • znajomość administracji Microsoft 365,

  • znajomość administracji AD Microsoft,

  • obsługa użytkownika typu helpdesk,

  • znajomość obsługi i naprawy sprzętu komputerowego,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • umiejętność samodzielnej pracy,

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze 4660,00 brutto,

  • dodatek stażowy 1% za każdy przepracowanych rok, max. 20 %,

  • praca w wymiarze pełnego etatu na okres próbny,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

  • CV + list motywacyjny;

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności,

  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

    Medicover Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    27-06-2022

    Analityk Danych Biznesowych

    Twój rozwój i satysfakcja z pracy są dla nas ważne. Oto co oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Praca i rozwój u boku specjalistów Możliwość realizacji własnych pomysłów Rozwój w międzynarodowych strukturach firmy...

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    mazowieckie / Warszawa

    27-06-2022

    Pracownik ds. wsparcia projektów IT

    Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: udział w pracach zespołów projektowych w charakterze kierownika projektu/sekretarza projektu, tworzenie zarządczej dokumentacji projektowej zgodnie z przyjętymi standardami w Spółce (PRINCE2, PRINCE2...

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    małopolskie / Kraków

    27-06-2022

    Video Content Analyst with Spanish

    At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses - helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdansk, Wroclaw, and Kraków. With the capacity to support...