Specjalista ds. raportowania

Miejsce pracy: Pyskowice, ul. Poznańska 10
Zakres zadań:
  • Przygotowanie raportów aktywności i efektywności sprzedażowej dla potrzeb Pionu Sprzedaży;
  • Raportowanie rozwoju sprzedaży oraz nowej sprzedaży w podziale na poszczególne obszary, klasy i kanały dystrybucji;
  • Pomoc w administrowaniu i zarządzaniu CRM, szkolenie użytkowników z obsługi systemu CRM;
  • Aktualizacja baz danych klientów, zbieranie informacji z kampanii, otoczenia i rynku dotyczących klientów;
  • Aktywne zarządzanie dynamicznie zmieniającą się bazą danych;
  • Poszukiwanie nowych, optymalnych źródeł informacji o rynku i klientach – przygotowywanie informacji zarządczej;
  • Centralne zarządzanie Tabelą Opłat i Usług Dodatkowych, w szczególności kontrola odstępstw od TOUD (wybrane elementy strategiczne) oraz prowadzenie rejestru wprowadzanych odstępstw u klientów;
  • Asystowania i konsulting przy tworzeniu nowych narzędzi dla Pionu Sprzedaży przez pozostałe Piony.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi programu MS Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym, w tym zdolność do tworzenia funkcji zagnieżdżonych i tabel przestawnych;
  • Umiejętność czytelnego prezentowania danych za pomocą MS Power Point;
  • Doświadczenie w pracy na dużych ilościach danych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z QlickView i Power BI;
  • Znajomość procesów logistyczno-transportowych (także systemów produkcyjnych);
  • Znajomość procesów handlowych.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Możliwość pracy w formie telepracy,
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Chcesz wiedzieć więcej?

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za raportowanie pracy Pionu Sprzedaży w Polsce i całym klastrze północno-wschodnim, efektywności, realizacji KPI i planów budżetowych. Wykonywanie Twoich zadań będzie opierało się na wykorzystaniu MS Excel i PowerPoint oraz CRM Sales Cloud i innych platform wspomagających zarządzanie raportowaniem. Zespół, do którego aplikujesz znajduje się w strukturach Pionu Sprzedaży.

    Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

    warmińsko-mazurskie / Pisz

    04-07-2022

    Technik informatyk

    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

    Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

    pomorskie / Starogard Gdański

    04-07-2022

    naprawa sprzętu komputerowego, urządzeń elektrycznych, przygotowywanie stanowiska pracy, wgrywanie systemów i aplikacji na komputery i serwery. Składanie szaf serwerowych, przygotowywanie urządzeń, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

    Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

    podkarpackie / Przeworsk

    04-07-2022

    Wykonywanie prac na stanowisku technik informatyk Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące