Specjalista ds. wsparcia infrastruktury it

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0923
OBOWIĄZKI:
Kontakt z klientami francuskojęzycznymi i angielskojęzycznymi z całego świata (telefoniczny oraz mailowy) w języku francuskim i angielskim. Wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych związanych z technologią. Rozwiązywanie zaawansowanych problemów, a jeśli to konieczne, przydzielanie do zespołu wyższego poziomu. Pomoc w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji i bazy wiedzy. Kontakty z współpracownikami w międzynarodowej organizacji w języku angielskim.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice lub praca zdalna w miejscu zamieszkania.- Godziny Pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane min. 3 miesiące doświadczenia zawodowego na jakimkolwiek stanowisku. Wymagana elastyczność, chęć uczenia się i wspierania nowych i szybko zmieniających się technologii, motywacja do zdobywania wiedzy Wymagana bardzo znajomość programu MS Excel oraz innych programów z pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Hemmersbach

    śląskie / Katowice, ul. Marcina

    19-05-2022

    Business Process Engineer

    Your Tasks Analysing project requirements and streamlining business processes to adopt them into existing structures of our software Microsoft Dynamics 365 Business Central Designing and implementing solutions together with the team for creating highly...

    Hemmersbach

    dolnośląskie / Wrocław, ul. Wyścigowa

    19-05-2022

    Hemmersbach

    dolnośląskie / Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna

    19-05-2022

    Service Delivery Manager with French

    Your Tasks Managing a worldwide IT end-user project Management of Technicians, Team Leaders, Service Desk Agents and Administration Personnel Supervising/Controlling of the processes and the level of service contractually appointed (SLA, KPIs etc.)...