Specjalista ds. Wsparcia Projektowego

Dział Zarządzania Portfolio Projektów/ Departament Optymalizacji i Rozwoju Procesów Biznesowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SWP/ES/MZN/352/1121
Opis stanowiska
  • Monitorowanie i nadzór nad portfolio projektów realizowanych w GPP, bieżące monitorowanie postępu realizacji projektów i ryzyk projektowych
  • Weryfikowanie i analiza danych projektowych w ramach wybranego portfela projektów
  • Współpraca z Właścicielami Biznesowymi i Kierownikami Projektów przy realizacji i raportowaniu projektów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień portfelowych na potrzeby różnych interesariuszy, w tym wyższego kierownictwa (dla Zarządu i Rady Dyrektorów)
  • Doskonalenie procesów i narzędzi zarządzania projektami oraz nadzór nad ich jakością i efektywnością w organizacji
  • Przygotowywanie i realizacja wewnętrznych warsztatów szkoleniowych z obowiązujących procesów i standardów oraz metodyk projektowych w GPP
  • Rozwój działań wspierających kulturę i społeczność projektową w GPP
  • Udział w projektach rozwojowych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w pracy w otoczeniu projektowym/ w zakresie zadań związanych z zarządzaniem portfelowym w strukturach PMO (znajomość standardowych procesów PMO)
  • Wiedza oraz praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami: PMI/ Prince2/Agile
  • Znajomość narzędzi wsparcia zarządzania projektami (znajomość pakietu MS Office, MS Project, Jira, SharePoint)
  • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji ze wszystkimi szczeblami w organizacji
  • Orientacja na cele, proaktywność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  • Ambitne wyzwania/ Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobywanie wiedzy oraz cenne doświadczenie pracy w otoczeniu projektowym
  • Przyjazne środowisko pracy, atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

    IT CONNECT Sp. z o.o.

    dolnośląskie / Lubin

    27-01-2022

    Pracownik Security Operation Center

    Obsługa incydentów bezpieczeństwa IT. Pierwsza linia wsparcia. Przyjmowanie zgłoszeń. Kategoryzowanie zdarzeń bezpieczeństwa IT. Zbieranie kluczowych informacji dotyczących zdarzenia. Dystrybucja do właściwych komórek. Realizacja zgodnie z...

    Accenture Sp. z o. o.

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    KYC Team Leader with German

    What you will do: Manage the teams of analysts to ensure the right level of talent management including ongoing feedback, career development and coaching. Coordinate the teams work in order to provide the highest quality standards. Hold regular meetings...

    mazowieckie / Warszawa

    27-01-2022

    KYC Analyst with German

    What you will do: In this role you are required to do analysis and solving of increasingly complex problems. Interaction is with peers within Accenture before updating supervisors. Likely has some interaction with clients and or Accenture management....