Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Dziale Rozwoju Systemów Dziedzinowych i Sprawozdawczych w Departamencie Informatyki

Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista

w Dziale Rozwoju Systemów Dziedzinowych i Sprawozdawczych

w Departamencie Informatyki

Numer ogłoszenia: DI/22/67

Miejsce pracy: Warszawa

1 etat / umowa o pracę

Termin składania ofert 25.04.2022 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • realizacja zadań związanych z planowaniem, budową, wdrażaniem i rozwojem dedykowanego oprogramowania użytkowego, wspierającego pracę Funduszu;
  • analiza i uzgadnianie wymagań funkcjonalnych na podstawie zgłaszanych wniosków działów merytorycznych Centrali i oddziałów;
  • przygotowywanie, na podstawie wymagań funkcjonalnych i technicznych, zgłoszeń o zmianę w dedykowanym oprogramowaniu użytkowym;
  • dokumentowanie procesu uzgadniania wymagań;
  • udział w procesie odbioru zmian w oprogramowaniu wprowadzonych na podstawie zgłoszeń.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie
  • Lata pracy zawodowej

Stanowisko specjalisty:

  • minimum 3 lata - w przypadku posiadania wykształcenia wyższego,
  • minimum 5 lat - w przypadku posiadania wykształcenia średniego;

Stanowisko starszego specjalisty:

  • minimum 4 lata - w przypadku posiadania wykształcenia wyższego,
  • minimum 6 lat - w przypadku posiadania wykształcenia średniego;

Stanowisko głównego specjalisty:

  • minimum 5 lat (Uwaga: wymagane wyższe wykształcenie).

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w realizacji projektów z branży IT;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;
  • znajomość metodologii prowadzenia projektów;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną systemu IT;
  • zdolność logicznego i analitycznego myślenia;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność planowania działań;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań;
  • dokładność;
  • znajomość obowiązujących przepisów i zagadnień związanych z funkcjonowaniem krajowego systemu opieki zdrowotnej, w tym dotyczących zadań realizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia;
  • mile widziane doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspomagających zarządzanie zgłoszeniami np. JIRA;
  • mile widziana znajomość notacji BPMN, UML.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.

    Power Media

    małopolskie / Kraków

    26-05-2022

    Salesforce Developer

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba...

    IT CONNECT Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    26-05-2022

    Lider Testów

    Realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych Projektowanie i implementowanie przypadków testowych i skryptów testowych Przygotowywanie i pozyskiwanie danych testowych Koordynowanie pracy zespołu testerów Znajomość metodyki testów zgodnej...

    Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

    zachodniopomorskie /

    26-05-2022

    Junior Application Support Specialist

    Managing service requests and incidents connected with Sharepoint (using ServiceNow ticketing system), resolving various issues and problems Taking on expert role, providing consultation, guidance and support Creating and updating knowledge base (FAQ and...