Specjalista w obszarze Analizy Danych - zespół Advanced Automated Tools

Katowice
Umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Jako specjalista w zespole AAT będziesz mieć możliwość pracy nad ciekawymi projektami z obszaru analizy danych biznesowych. Pracujemy zarówno na danych finansowych, HRowych jak i biznesowych, przygotowując zestawienia zarządcze, dashboardy operacyjne oraz analizy finansowe.

Twój zakres obowiązków
  • Analiza wymagań biznesowych odnośnie raportowania i analiz
  • Tworzenie diagramów przepływu danych
  • Tworzenie zestawień, analiz oraz dashboardów
  • Tworzenie dokumentacji
  • Przekazywanie wiedzy pozostałym członkom zespołu
Oczekujemy
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej znajomości SQL (tworzenie zapytań, transformacja danych)
  • Dobrej znajomości PowerBI
  • Umiejętności czytelnego prezentowania danych
  • Terminowości

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

  • Ciekawość świata
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wiedza / doświadczenie w zakresie budowy prostych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Powershell, Python, etc.
Oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Dajemy możliwość pracy zdalnej
  • Lubimy się i świętujemy wspólne sukcesy, zarówno związane z osiągnięciami firmy, jak i nasze prywatne zwycięstwa
  • Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, dlatego możesz angażować się w wolontariat pracowniczy i działania CSR
KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.

    Power Media

    małopolskie / Kraków

    26-05-2022

    Salesforce Developer

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba...

    IT CONNECT Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    26-05-2022

    Lider Testów

    Realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych Projektowanie i implementowanie przypadków testowych i skryptów testowych Przygotowywanie i pozyskiwanie danych testowych Koordynowanie pracy zespołu testerów Znajomość metodyki testów zgodnej...

    Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

    zachodniopomorskie /

    26-05-2022

    Junior Application Support Specialist

    Managing service requests and incidents connected with Sharepoint (using ServiceNow ticketing system), resolving various issues and problems Taking on expert role, providing consultation, guidance and support Creating and updating knowledge base (FAQ and...