Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/0543
OBOWIĄZKI:
posługiwanie się oprogramowaniem użytkowym i narzędziowym m.in. Linux, Microsoft Office, dobieranie konfiguracji sprzętu i oprogramowania, wykorzystanie języka PHP, JAVA, CSS, BASH, projektowanie i zakładanie baz danych, aktualizowanie oprogramowania, skanowanie o oczyszczanie dysków, administrowanie strony internetowej, drobne naprawy sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: preferowane informatyczne

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    małopolskie / Kraków

    04-12-2022

    Tech Solutions Specialist with Turkish

    At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. You will be a part of a multilingual client facing team in Kraków, Poland. The Team will be working...

    04-12-2022

    Tech Solutions Specialist with Arabic

    You will be a part of a multilingual client facing team in Kraków, Poland. The Team will be working onsite and alongside internal teams for a preeminent online multinational company to respond to client leads and assist in the implementation of our...

    TERMAT Sp. z o.o.

    dolnośląskie / Środa Śląska

    04-12-2022

    Referent / Asystent / Specjalista ds. administracyjno-technicznych

    Twój zakres obowiązków nadzór nad sprzętem komputerowym pomoc w biurze przy prostych awariach sprzętowych (IT) archiwizacja dokumentów działu Technicznego i HR oraz Administracyjnych nadzór nad flotą samochodów służbowych, telefonami...