Technology Risk Consultant

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Nasz zespół, Technology Risk, zajmuje się doradztwem w zakresie procesów, systemów i organizacji obszaru IT. Identyfikujemy, analizujemy oraz zarządzamy ryzykiem biznesowym oraz informatycznym dla klientów z różnych sektorów na całym świecie.

Warszawa

Twoja przyszła rola?

  • aktywny udział w różnorodnych projektach doradczych i audytowych dla największych klientów z Polski, jak i z zagranicy;
  • przegląd procesów i procedur biznesowych lub IT pod kątem ryzyka i testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych;
  • przeprowadzanie analiz i rekomendacji służącej do usprawniania i optymalizacji procesów;
  • ocena zgodności procesów ze standardami oraz dobrymi praktykami;
  • atestacja zgodnie z międzynarodowymi standardami, np. ISAE, SOC.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, finansów, rachunkowości, informatyki;
  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli wewnętrznej, audycie finansowym/ niefinansowym, systemów IT lub jesteś zainteresowany(a) rozwojem w tych obszarach;
  • swobodę komunikowania się w języku angielskim
  • znajomość podstaw rachunkowości, IT, udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich (mile widziane)

Co Ci oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz hybrydowy model pracy;
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju oraz szeroką możliwość poszerzania wiedzy (np. udział w warsztatach, dostęp do szkoleń e-learning, mentoring od doświadczonych kolegów i koleżanek);
  • prywatną opieką medyczną oraz dostęp do kafeterii - bony na zakupy (np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco) czy zniżki na urządzenia IT;
  • program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację;
  • możliwość polecenia znajomych w ramach programu referalowego.

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

    Medicover sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

    29-11-2022

    Analityk Hurtowni Danych

    Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował: Analizę źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Korporacyjnej Hurtowni Danych. Definiowanie reguł oraz rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych...

    LUX MED Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    29-11-2022

    Młodszy Analityk Departamentu Strategii

    Twoje zadania: Przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby Departamentu; Przygotowywanie raportów cyklicznych; Przygotowywanie prezentacji; Wyszukiwanie informacji. Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; Bardzo dobra znajomość...

    Concentrix

    lubelskie / Lublin

    29-11-2022

    Analyst IT

    Job Description Essential Functions/Core Responsibilities Coordinates as smart hands with different portfolio and engineering workgroups Provide telephony support in performing installation and troubleshooting on telephone sets. Perform hardware and...