Test Automation Engineer

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Nr ref.: KO/QAauto/remote/07

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej.

W ramach linii Transforming Industries świadczymy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania.  W ramach obszaru Avenga IT Professionals oferujemy outsourcing najwyższej klasy specjalistów w trzech modelach współpracy: staff augmentation, team leasing i rekrutacje stałe.

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT.

Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA. W Polsce działamy od 2004 roku (poprzednio pod nazwą IT Kontrakt).

Avenga is a global IT and digital transformation champion. We deliver strategy, customer experience, solution engineering, managed services, software products and outsourcing services like: staff augmentation, team leasing and permanent employment.

Together, we are more than 2500 professionals with over 20 years of experience. We are present in Europe, Asia and the USA.

ZADANIA:

  • Przygotowanie, kodowanie, egzekucja i opracowanie danych testowych i testów automatycznych dla: UI, backend (API), aplikacji mobilnych, zagadnień wydajnościowych, zagadnień bezpieczeństwa
  • Realizacja testów automatycznych na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i produkcyjnych
  • Opracowywanie raportów dotyczących postępu prac i znalezionych/usuniętych błędów
  • Realizacja testów manualnych dla przypadków braku możliwości automatyzacji
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu w tym w szczególności z deweloperami
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość frameworka do automatyzacji testów: WebDriver, Selenium
  • Dobra znajomość jednego z języków programowania: Java, Python
  • Znajomość HTML/XHTML, selectorów CSS, XPath
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych oraz przywiązywania uwagi do detali
  • Doświadczenie w pracy z web serwisami
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Test Automation Engineer.

    IT CONNECT Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    04-12-2021

    Konsultant SAS

    przeprowadzanie integracji i utrzymywanie aplikacji przy użyciu oprogramowania SAS pisanie kodu, prototypowanie testowanie, wdrażanie, dokumentowanie Praktyczna znajomość SAS VA oraz programowania m.in. SAS 4GL Certyfikat SAS Base Programming...

    Orange Polska S.A.

    mazowieckie / Warszawa

    04-12-2021

    Główny Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe / Główna Specjalistka ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe

    Zapewnienie maksymalnego czasu działania wszystkich podległych Usług (takich jak Prepaid, Flex) Uczestnictwo w licznych projektach Wsparcie dla krajów Grupy Orange w zakresie obsługiwanych technologii Rozwój narzędzi monitorujących pracę...

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    04-12-2021

    IT Customer Engagement Expert Europe

    If you are a passionate IT Customer Engagement Expert Europe with customer focus and logistics background, this is a great challenge to accelerate. WHAT ARE YOU GOING TO DO? You will be responsible for the solution design process, including data...