Tester Urządzeń 5G/LTE/WiFi/IoT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AL/TU/KCLK/ZLEC
Opis stanowiska
  • Testy nowych produktów i urządzeń wprowadzanych do oferty operatora (smartphony, routery, Internet of Things )
  • Pomiary parametrów badanych urządzeń i systemów (KPI)
  • Opracowywanie przypadków i procedur  testowych
  • Przygotowywanie raportów z testów
Wymagania
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru sieci komputerowych, a także WiFi
  • Dobra znajomość obsługi systemów operacyjnych Linux i Windows
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu (pn.-pt.)
Mile widziana:
  • Podstawowa znajomość architektury i zasad działania sieci 5G/LTE/3G/2G (zagadnień z obszaru radia i protokołów)
  • Znajomość obsługi i analizy logów w wireshar
Oferujemy
  • pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach (5G/4G/IMS/IoT/etc.)
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji we współpracy z doświadczonymi Specjalistami
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

    Lundbeck Business Service Centre

    małopolskie / Kraków

    04-07-2022

    Intern, Business Process Automation (Excel, VBA)

    We are looking for an ambitious person passionate about process automations and feels comfortable working with various data types who would like to gain experience in continuous improvement methodologies and become a part of Business Engagement & Digital...

    04-07-2022

    SAP Finance Support Specialist (BW, BI, SAP FI)

    Do you have a broad knowledge about finance (Accounting to Reporting, Controlling, Financial and tax reporting) or procurement and sourcing processes and would like to use it to build the best technical support offerings? Or maybe you are SAP expert and...

    04-07-2022

    Finance System Specialist (ARIBA, SAP FI Support)

    Do you have a broad knowledge about procurement, sourcing and finance processes and would like to use it to build the best technical support offerings? Or maybe you are Ariba, SAP expert and would like to help us enable process excellence through modern...